Our One Price Membership is $9.95 per month.

No gimmicks.

No add-ons.

No additional costs of any kind.

No restrictions.

No kidding.

Our name says it all. Our courses, classes, practice tests, printable recipes, how-to articles, and homeschool curriculum are included in our One Price Membership fee of $9.95/mo. We’re not going to wait until you join then pull a fast one by mentioning that certain items cost extra. Everything we offer is included in our insanely low monthly membership fee.